Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Division 2
Wisla Pulawy vs Olimpia Elblag
Elite One - Championship Group
Yong Sports Academy vs Dynamo Douala
Elite One - Relegation Group
UMS de Loum vs APEJES Academy
Elite Two - Championship Group
Feutcheu vs Bafoussam
Elite Two - Relegation Group
Leopard de Douala vs Bafang
III Liga - Group II
Unia Swarzedz vs Vineta W.
I-League
Aizawl vs Churchill Brothers
Liga Alef South
Hapoel Kfar Shalem vs Shimshon Tel Aviv
Liga Bet South
Ramla vs Hapoel Ironi Gedera
Serie D - Group H
Angri vs Martina Calcio
Spain Youth League
Alboraya U19 vs Atletico Madrileno U19
Taca de Portugal Women
Braga Wom. vs Racing Power Wom.
Tercera RFEF - Group 1
Barbadas-Bentraces vs Alondras
Betanzos vs Arosa SC
Arzua vs Somozas
Tercera RFEF - Group 11
Llosetense vs Alcudia
Tercera RFEF - Group 14
Diocesano vs Don Alvaro
Villafranca vs Pueblonuevo
Tercera RFEF - Group 17
Caspe vs Carinena
Ebro vs Utrillas
Fraga vs CF Illueca
Tercera RFEF - Group 18
Villacanas vs Marchamalo
Tercera RFEF - Group 2
Llanes vs Real Titanico
Praviano vs Tuilla
Tercera RFEF - Group 3
Bezana vs UD Samano
Castro vs Atletico Albericia
Tercera RFEF - Group 4
Aurrera Ondarroa vs Lagun Onak
Tercera RFEF - Group 7
Villanueva vs Galapagar
Tercera RFEF - Group 8
Laguna vs Atl. Astorga
Mirandes B vs Ponferradina B
Bembibre vs Almazan
Divizia A - Winners stage
Corona Brasov vs CSM Targu Mures
FBU Superleague - Play Offs
BC Halychyna vs BC Dnipro
First League
Dynamic vs Joker
I Divisioona A - Play Offs
Honka vs Pyrinto Tampere 2
NKL - Play Offs
BC Olimpas Palanga vs Jurbarkas
Premier League
Haukar vs Alftanes
Prva A liga
Decic vs Studentski Centar
Prva Liga
Osijek vs Crikvenica
TB2L - Play Offs
High Touch vs Karamursel
VTB United League - Losers stage
Samara vs Uralmash Ekaterinburg
Saratov vs MBA Moscow
WBL Women - Play Offs
Maccabi Ashdod Wom. vs Hapoel Jerusalem Wom.
Maccabi Urban Wom. vs Elitzur Ramla Wom.
Girona (Spain), clay - STB
Arends S./Middelkoop M. vs Qureshi A./Vega Hernandez D.
Naples 3 (Italy), clay
Fabio Fognini vs Arthur Gea
Naples 3 (Italy), clay - STB
Hidalgo D./Rodriguez C. vs Guinard M./Jacq G.
Sao Leopoldo (Brazil), clay - STB
Draxl L./Weis A. vs Taylor A./Villanueva G.
Championship - Play Offs
Kremenchuk vs Sokil Kyiv
EHL - Relegation
Ringerike vs Comet
Extraleague - Play Offs
Gomel vs Zhlobin
Liiga - Play Offs
Tappara vs TPS Turku
NMHL - Play Offs
Bobrov vs Tambov
VHL - Play Offs
Almetyevsk vs Kurgan
Divizia A1 Women - Play Offs
Dinamo Bucuresti Wom. vs Alba Blaj Wom.
Vysshaya League B
Dynamo-MGTU Maykop vs Crystall-Cherkizovo Voronezh
Liga ASOBAL
Barcelona vs Nava
Liga Nationala Women
CSM Bucuresti Wom. vs Dunarea Braila Wom.
National League Women
Maccabi Rishon LeZion Wom. vs AC Ness Ziona Wom.
NB I Women
Dunaujvarosi Wom. vs NEKA Wom.