Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Club Friendly
Mikkeli vs KuPS Akatemia
2. Liga
Povazska Bystrica vs FK Humenne
2nd Division
AB Copenhagen vs Nykobing
Thisted FC vs Brabrand
3. Liga - East
Lipany vs Snina
3. Liga - West
Dubnica vs Castkovce
Algeria Cup U21
Saoura U21 vs Constantine U21
Campionato Primavera 4
Trento U19 vs Pontedera U19
Central Youth League
Polonia W. U19 vs Warta P. U19
Elite One - Championship Group
Gazelle vs Victoria United
Elite One - Relegation Group
Fauve Azur Elite vs Fortuna Mfou
Elite Two - Championship Group
Feutcheu vs Bafoussam
Elite Two - Relegation Group
Foncha vs FC Rangers of Bafut
AS Fap vs Yafoot
Leopard de Douala vs Bafang
III Liga - Group II
Unia Swarzedz vs Vineta W.
III Liga - Group III
Sleza Wroclaw vs Zielona Gora
I-League
Aizawl vs Churchill Brothers
Liga 1
Persib Bandung vs FC Bhayangkara
Persik Kediri vs Persikabo 1973
Premier Soccer League
Arenel Movers vs Herentals
Prva NL
Bijelo Brdo vs Sesvete
Dugopolje vs Dubrava
Reserve League
Defensor Sporting Res. vs Juventud De Las Piedras Res.
Serie D - Group A
Bra vs Lavagnese
Ligorna vs Chieri
Serie D - Group B
Caldiero Terme vs Piacenza
Desenzano vs Villa Valle
Legnano vs Brusaporto
Ponte San Pietro vs Clivense
Serie D - Group C
Montebelluna vs Castegnato
Bassano vs Montecchio Maggiore
Serie D - Group D
Aglianese Calcio vs AC Carpi
San Donnino vs Pistoiese
Forli vs Lentigione
Mezzolara vs Ravenna
Prato vs Sangiuliano City
SCD Progresso vs Corticella
Serie D - Group E
Follonica Gavorrano vs Figline
SC Cenaia vs Livorno
Serie D - Group F
Fano vs Atletico Ascoli
United Riccione vs Termoli
Vastogirardi vs Matese
Sambenedettese vs Calcio Chieti
S. N. Notaresco vs Real Monterotondo
Serie D - Group G
Anzio Calcio 1924 vs Flaminia
Cynthialbalonga vs Ischia
Romana vs Nocerina
Latte Dolce vs Gladiator
Serie D - Group H
Barletta vs Fidelis Andria
Santa Maria Cilento vs Casarano
Gallipoli vs Palmese 1914
Citta Di Fasano vs Altamura
Angri vs Martina Calcio
Serie D - Group I
Siracusa vs USD Ragusa
Portici 1906 vs S. Agata
Reggio Calabria vs Akragas
Taca de Portugal Women
Braga Wom. vs Racing Power Wom.
Tercera RFEF - Group 11
Llosetense vs Alcudia
CDBL
Hubei Unicorns vs Hebei Neptunes
Division 1
Champville vs Antranik Beirut
NSA vs Homenetmen Beirut
First League
Dynamic vs Joker
League U22
Rustavi U22 vs Sokhumi Georgia U22
VTB United League - Losers stage
Samara vs Uralmash Ekaterinburg
Girona (Spain), clay
Alejandro Moro Canas vs Joao Sousa
Nicolas Moreno De Alboran vs Cristian Garin
Girona (Spain), clay - STB
Rincon D./Roca Batalla O. vs Cabral F./Patten H.
Naples 3 (Italy), clay
Fabio Fognini vs Arthur Gea
Matteo Martineau vs Franco Agamenone
Naples 3 (Italy), clay - STB
Hidalgo D./Rodriguez C. vs Guinard M./Jacq G.
Frantzen C./Jebens H. vs Andreozzi G./Reyes-Varela M. A.
Sao Leopoldo (Brazil), clay
Genaro Alberto Olivieri vs Adolfo Daniel Vallejo
Sao Leopoldo (Brazil), clay - STB
Draxl L./Weis A. vs Taylor A./Villanueva G.
Championship U20 - Play Offs
Jas Batyr U20 vs Barys U20
KHL - Play Offs
Magnitogorsk vs Spartak Moscow
NMHL - Play Offs
Bobrov vs Tambov
WCH IIIB Women
Israel Wom. vs Singapore Wom.
Divizia A1 Women - Play Offs
Dinamo Bucuresti Wom. vs Alba Blaj Wom.
Extraliga - Play Offs
Myjava vs VKP Bratislava
Sultanlar Ligi Women
Nilufer Bld. Wom. vs Vakifbank Wom.
Superleague - Play Offs
Prometey vs Yurakademiya
Superleague Women
Vllaznia Wom. vs Lushnja Wom.
Volleyligaen - Play Offs
Odense Volleyball vs Gentofte
1. Division
Aarhus HC vs Tonder
Odense vs FIF
Skovbakken vs Sydhavsoerne
Vendsyssel vs Midtjylland
Series TT
Jeromy Loffler vs Akito Itagaki
Liga Pro
Alexander Kolmin vs Oleg Moshnikov
Ivan Bukhtiiarov vs Evgeny Kalashnikov
Andrey Pontus vs Aleksandr Glushko
Jaroslav Bresky vs Radim Pavelka
Radim Pokorny vs Miroslav Cyrus
Martin Stefek vs Tomas Suta
Setka Cup
Dmytro Mishchenko vs Sergey Pitsyk
Ruslan Dereha vs Petr Kolesnik
Yevhenii Honchar vs Anton Tur
TT Cup
Andrzej Krezel vs Blazej Gola