Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Division 1
Al Bukayriyah vs Al Jandal
Al Taraji vs Al-Qaisumah
Division 2 - Group 1
Lysekloster vs Brann 2
Division 3 - Group 3
Skeid 2 vs Sarpsborg 08 2
Division 3 - Group 4
Stabaek 2 vs Lillestrom 2
Division 3 - Group 5
Molde 2 vs Kristiansund 2
Friendly International U19
North Macedonia U19 vs Montenegro U19
Ligi Kuu Bara
Simba vs Geita Gold
Lithuanian Cup
Siauliai FA vs Suduva
Meistriliiga
Flora vs Kuressaare
MSFL
Zlinsko vs Frydlant n. O.
Nike liga - Relegation
Petrzalka vs Michalovce
Optibet Virsliga
Metta vs Tukums 2000
Parva Liga - Relegation Group
Beroe vs Lok. Sofia
Premier League
Ararat-Armenia vs Shirak Gyumri
Ceramica Cleopatra vs National Bank Egypt
El Gouna vs El Gaish
Reserve League
Emirates Club U21 vs Al Jazira SC U21
Hatta Dubai U21 vs Al Bataeh U21
Reserve League - First stage
Excursionistas Res. vs Acassuso Res.
Centro Espanol Res. vs Puerto Nuevo Res.
Deportivo Armenio Res. vs Deportivo Liniers Res.
Victoriano Arenas Res. vs JJ Urquiza Res.
Stars League
Al Shorta SC vs Al Karkh
Super Ligue
Douanes Niamey vs Sahel
U19 League
FK Podgorica U19 vs OFK Petrovac U19
Vysshaya Liga
Slutsk vs Neman
WAFU Cup of Nation Women U20
Liberia U20 Wom. vs Guinea U20 Wom.
Ykkonen
Klubi 04 vs JJK Jyvaskyla
Energa Basket Liga - Play Offs
Trefl Sopot vs Slask Wroclaw
Korisliiga - Play Offs
BC Nokia vs Helsinki Seagulls
Korvpalli Meistriliiga - Play Offs
Rapla vs Parnu
LKL - Play Offs
Zalgiris Kaunas vs Lietkabelis
NBL - Play Offs
Nymburk vs Usti n. Labem
Premijer Liga Women - Play Offs
Tresnjevka 2009 Wom. vs Ragusa Dubrovnik Wom.
Super League - Winners stage
Ironi Kiryat Ata vs Maccabi Ironi Ramat Gan
Superleague - Play Offs
Kutaisi vs Kavkasia
French Open (France), clay
Dmitry Popko vs Valentin Royer
Daniel Rincon vs Jurij Rodionov
Li Tu vs Oliver Crawford
Albert Ramos-Vinolas vs Andrea Vavassori
Jaime Faria vs Clement Tabur
Miriam Bianca Bulgaru vs Aliona Falei
Marina Bassols vs Marina Stakusic
Lanlana Tararudee vs Xiaodi You
Katarina Zavatska vs Yulia Starodubtseva
Elvina Kalieva vs Laura Pigossi
Dalila Jakupovic vs Irina Bara
Emiliana Arango vs Julia Avdeeva
Geneva (Switzerland), clay
Flavio Cobolli vs Ben Shelton
Geneva (Switzerland), clay - STB
Nys H./Zielinski J. vs Machac T./Nouza P.
Lyon (France), clay
Aleksandar Vukic vs Alexander Bublik
Rabat (Morocco), clay
Zhuoxuan Bai vs Elisabetta Cocciaretto
Rabat (Morocco), clay - STB
Gamarra Martins I./Nicholls O. vs Lumsden M./Siskova A.
Strasbourg (France), clay
Liudmila Samsonova vs Leylah Fernandez
World Championship
Canada vs Czech Republic
Latvia vs USA
Bishkek Champs
Dordoi Wom. vs Bishkek Wom.
Regional League Women
Ates B Wom. vs Anadolu Olimpik Wom.
University League
Istanbul Univ. vs Dumlupinar Univ.
Handbollsligan Women - Play Offs
Onnereds Wom. vs Savehof Wom.
League
Ahli Bank vs Alexandria Sporting Club
Presidents Cup
Al Sharjah vs Al Jazira
Mulaiha vs Shabab Al Ahli Dubai
Superleague Women - 9th-12th places
Stavropol Wom. vs Izhevsk Wom.
Liga Pro
Martin Stefek vs Tomas Suta
Setka Cup
Petr Kolesnik vs Nikita Priadko
Alexander Zhurba vs Andryi Datsenko
TT Cup
Krzysztof Zapala vs Blazej Gola
Tomasz Witkowski vs Franciszek Jastrzebowski