Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Division 1
Al Bukayriyah vs Al Jandal
Al Taraji vs Al-Qaisumah
Jeddah vs Al Ain FC
Al Najma vs Al-Faisaly
Division 2 - Group 1
Lysekloster vs Brann 2
Division 3 - Group 3
Skeid 2 vs Sarpsborg 08 2
Division 3 - Group 4
Stabaek 2 vs Lillestrom 2
Division 3 - Group 5
Molde 2 vs Kristiansund 2
Emir Cup
Al Salmiya vs Al Qadsia SC
Friendly International U19
North Macedonia U19 vs Montenegro U19
GFA League
Brikama U. vs Team Rhino
Marimoo vs Wallidan
Ligi Kuu Bara
Simba vs Geita Gold
Lithuanian Cup
Siauliai FA vs Suduva
Meistriliiga
Flora vs Kuressaare
MSFL
Zlinsko vs Frydlant n. O.
Nike liga - Relegation
Petrzalka vs Michalovce
Optibet Virsliga
Metta vs Tukums 2000
Parva Liga - Relegation Group
Beroe vs Lok. Sofia
Premier League
Ararat-Armenia vs Shirak Gyumri
Ceramica Cleopatra vs National Bank Egypt
El Gouna vs El Gaish
Reserve League - First stage
Excursionistas Res. vs Acassuso Res.
Centro Espanol Res. vs Puerto Nuevo Res.
Deportivo Armenio Res. vs Deportivo Liniers Res.
Victoriano Arenas Res. vs JJ Urquiza Res.
Stars League
Al Shorta SC vs Al Karkh
Super Ligue
Douanes Niamey vs Sahel
U19 League
FK Podgorica U19 vs OFK Petrovac U19
Vysshaya Liga
Slutsk vs Neman
WAFU Cup of Nation Women U20
Liberia U20 Wom. vs Guinea U20 Wom.
Ykkonen
Klubi 04 vs JJK Jyvaskyla
BBL - Play Offs
Bonn vs Alba Berlin
Championship
Al Jalaa vs Al Wahda Damascus
Energa Basket Liga - Play Offs
Trefl Sopot vs Slask Wroclaw
Korisliiga - Play Offs
BC Nokia vs Helsinki Seagulls
Korvpalli Meistriliiga - Play Offs
Rapla vs Parnu
LKL - Play Offs
Zalgiris Kaunas vs Lietkabelis
NBL - Play Offs
Nymburk vs Usti n. Labem
Premijer Liga Women - Play Offs
Tresnjevka 2009 Wom. vs Ragusa Dubrovnik Wom.
Super League - Winners stage
Ironi Kiryat Ata vs Maccabi Ironi Ramat Gan
Superleague - Play Offs
Kutaisi vs Kavkasia
Augsburg (Germany), clay
Andrea Picchione vs Norbert Gombos
French Open (France), clay
Dmitry Popko vs Valentin Royer
Daniel Rincon vs Jurij Rodionov
Li Tu vs Oliver Crawford
Albert Ramos-Vinolas vs Andrea Vavassori
Thomas Faurel vs Zdenek Kolar
Jaime Faria vs Clement Tabur
Zachary Svajda vs Zsombor Piros
Miriam Bianca Bulgaru vs Aliona Falei
Marina Bassols vs Marina Stakusic
Lanlana Tararudee vs Xiaodi You
Elvina Kalieva vs Laura Pigossi
Katarzyna Kawa vs Gabriela Knutson
Dalila Jakupovic vs Irina Bara
Emiliana Arango vs Julia Avdeeva
Geneva (Switzerland), clay
Flavio Cobolli vs Ben Shelton
Geneva (Switzerland), clay - STB
Nys H./Zielinski J. vs Machac T./Nouza P.
Lyon (France), clay
Aleksandar Vukic vs Alexander Bublik
Rabat (Morocco), clay
Zhuoxuan Bai vs Elisabetta Cocciaretto
Strasbourg (France), clay
Liudmila Samsonova vs Leylah Fernandez
World Championship
Canada vs Czech Republic
Latvia vs USA
Bishkek Champs
Dordoi Wom. vs Bishkek Wom.
KTML Women
KTU Kaunas Wom. vs LSU Kaunas Wom.
Regional League
Volejbal Praga vs Dobeska B
Regional League Women
Ates B Wom. vs Anadolu Olimpik Wom.
Vysehrad A Wom. vs Podoli Wom.
Handbollsligan Women - Play Offs
Onnereds Wom. vs Savehof Wom.
HLA - Play Offs
Krems vs Alpla Hard
League
Ahli Bank vs Alexandria Sporting Club
Presidents Cup
Al Sharjah vs Al Jazira
Mulaiha vs Shabab Al Ahli Dubai
REMA 1000-ligaen Women - Play Offs
Kristiansand Wom. vs Storhamar Wom.
Superleague Women - 9th-12th places
Stavropol Wom. vs Izhevsk Wom.
Challenger Series TT
Miad Lotfijanabadi vs Makoto Nogami
Liga Pro
Jan Mecl Jr vs Jaroslav Cerny
Milan Capek vs Marek Cejka
Setka Cup
Andrey Kovrikov vs Oleksandr Ivchuk
Oleksii Shyndel vs Grigoriy Kuleshov
TT Cup
Arkadiusz Wiekiera vs Piotr Zwolinski
Ivan Martin vs Eduardo Gonzales