Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Eliteserien
Bodo/Glimt vs Tromso
Brann vs Sandefjord
Fredrikstad vs Stromsgodset
Haugesund vs Kristiansund
Odd vs Molde
Rosenborg vs KFUM Oslo
Sarpsborg 08 vs HamKam
Viking vs Lillestrom
1. Lig - Play Offs
Corum vs Kocaelispor
Allsvenskan
Brommapojkarna vs Djurgarden
Kalmar vs Norrkoping
Malmo FF vs GAIS
Sirius vs Goteborg
Danmarksserien Promotion
Horsens fS vs Viby
Division 1
Naft Gachsaran vs Naft M.I.S
Division 2 - Group 1
Orn vs Eik-Tonsberg
Division 2 - Vastra Gotaland
Varbergs GIF vs Hittarp
Division 3 - Group 1
Fana vs Ardal
Division 3 - Group 2
Fram Larvik vs Pors
Vigor vs Staal Jorpeland
Division 3 - Group 3
Ullern vs Nordstrand
Oppsal vs Gamle Oslo
Division 3 - Group 4
Nardo vs Verdal
FNL
Torpedo Moscow vs Kuban
GFA League
BST Galaxy vs Marimoo
Falcons vs Bombada
Samger vs Steve Biko
Interkretsserie U19
Ready U19 vs Asker U19
Junioren Bundesliga Play Offs
Dortmund U19 vs Hertha U19
Kakkonen Group C
JS Hercules vs TP-47
Karnten
SC Landskron vs St. Jakob/Ros
Donau Klagenfurt vs Treibach
KAC 1909 vs Volkermarkt
Kolmonen
SIF vs Sporting Kristina
Ponnistajat vs TiPS
TP-T vs Ylojarvi United
Liga Alef - Relegation
Hapoel Bnei Lod vs Hapoel Azor
Tayibe vs Hapoel Beit Shean Mesilot
Liga TDP
Toluca 2 vs Cimarrones de Sonora FC III
Ligi Kuu Bara
Kinondoni MC vs Singida Fountain Gate
Oberliga Bayern Nord
Feucht vs Ammerthal
OBOS Ligaen
Aalesund vs Sogndal
Levanger vs Ranheim
Raufoss vs Moss
Sandnes vs Bryne
Stabaek vs Lyn
Start vs Egersund
Valerenga vs Kongsvinger
Premier League
Noah vs Ararat-Armenia
Enppi vs Future FC
National Bank Egypt vs Al Masry
Premier League - Championship Group
Al Qadsia SC vs Al Arabi SC
Primavera 2 - Play Offs
Cremonese U19 vs Cesena U19
Primera Federacion Women - Promotion - Play Offs
Espanyol Wom. vs CA Osasuna Wom.
Regionalliga West
Schalke II vs Ahlen
Reserve League - First stage
Estudiantes de Buenos Aires Res. vs Chacarita Juniors Res.
Lujan Res. vs Yupanqui Res.
Agropecuario Res. vs CA San Miguel Res.
Deportivo Espanol Res. vs Centro Espanol Res.
CA Ituzaingo Res. vs Deportivo Muniz Res.
Salzburg
Union Henndorf vs UFC Hallein
Super Liga - Championship Group
Napredak vs Crvena zvezda
Super Ligue
Olympic Niamey vs Douanes Niamey
Superliga - Championship Group
Aarhus vs Silkeborg
Superliga - Relegation Group
Hvidovre IF vs Odense
U21 League
ASO Chlef U21 vs Khenchela U21
MC Alger U21 vs USM Alger U21
Saoura U21 vs Paradou U21
Ben Aknoun U21 vs Biskra U21
Al-Ahli Doha U21 vs Al-Rayyan SC U21
Muaither SC U21 vs Qatar SC Doha U21
Al Gharafa U21 vs Al-Wakrah SC U21
Verbandsliga
TuS Sachsenhausen vs Brandenburger SC Sud 05
Vysshaya Liga
Smorgon vs Isloch
Wien
ASV 13 Wien vs SV Donau
ABA League 2 - Play Offs
Subotica vs Vojvodina Novi Sad
Basket League - Play Offs
Panathinaikos vs PAOK
Basketligaen - Play Offs
Bakken Bears vs Team FOG Naestved
Basketligan - Play Offs
Boras vs Norrkoping
Golden Square Champs
Al Nasr Saudi Arabia vs Al Ittihad Saudi Arabia
LBL - Play Offs
VEF Riga vs Rigas Zelli
League
ES Sahel vs Ezzahra Sport
JS Manazeh vs US Ansar
Liga Leumit - Play Offs
Elitzur Maccabi Netanya vs Ironi Nahariya
NBL - Play Offs
Usti n. Labem vs Decin
Prva A Liga - Play Offs
Sutjeska vs Buducnost
Serie A2 Women - Gr. A - Play Offs
Valdarno Wom. vs Costa Masnaga Wom.
Super Lig - Play Offs
Besiktas vs Manisa
Superliga - Play Offs
Trepca vs Golden Eagle Ylli
VTB United League - Play Offs
Unics Kazan vs Lokomotiv Kuban
Zenit Petersburg vs CSKA Moscow
Bordeaux (France), clay
Roberto Bautista-Agut vs Taro Daniel
Daniel Evans vs Harold Mayot
Arthur Fils vs Botic Van De Zandschulp
Paris (France), clay
Olivia Gadecki vs Alize Cornet
Parma (Italy), clay
Jule Niemeier vs Zeynep Sonmez
Parma (Italy), clay - STB
Maleckova J./Perrin C. vs Barnett A./Christie F.
Rome (Italy), clay
Stefanos Tsitsipas vs Nicolas Jarry
Tunis (Tunisia), clay - STB
Martos Gornes S./Tsitsipas Pe. vs Lobanov A./Ouakaa A.
Turin 2 (Italy), clay
Luca Nardi vs Jeffrey John Wolf
Brandon Nakashima vs Yoshihito Nishioka
Francesco Passaro vs Daniel Elahi Galan
1A
OMK El Milia vs ES Setif
JSC Ouled Adouane vs PO Chlef
JSB Ighram vs RC M`Sila
1B Qualification
ES Tebessa vs Jeunesse Skikda
NA Hussein Dey vs ES Djelfa
Friendly International
Poland vs Ukraine
Nations League Women
Brazil Wom. vs South Korea Wom.
Netherlands Wom. vs Turkey Wom.
Bundesliga
Kiel vs Rhein-Neckar
Central League
Olimpia Piekary vs Wielun
Handbollsligan Women - Play Offs
Savehof Wom. vs Skara Wom.
Al Arabi Kuwait vs Burgan SC
National 1
MC Oran vs RC Arbaa
Premijer Liga
Izvidac vs Konjuh Zivinic
MLB
Minnesota Twins vs New York Yankees
Liga Pro
Andrey Puchinin vs Evgeniy Ilyukhin
Setka Cup
Valentyn Chumak vs Alexander Sharanyuk
TT Star Series Men
Francisco Sanchi vs Yannick Vostes