Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Eliteserien
Bodo/Glimt vs Tromso
Brann vs Sandefjord
Fredrikstad vs Stromsgodset
Haugesund vs Kristiansund
Odd vs Molde
Rosenborg vs KFUM Oslo
Sarpsborg 08 vs HamKam
Viking vs Lillestrom
1. Lig - Play Offs
Corum vs Kocaelispor
Division 1
Naft Gachsaran vs Naft M.I.S
Division 3 - Group 1
Fana vs Ardal
Division 3 - Group 2
Fram Larvik vs Pors
Vigor vs Staal Jorpeland
Division 3 - Group 3
Ullern vs Nordstrand
FNL
Shinnik Yaroslavl vs Akron Togliatti
Torpedo Moscow vs Kuban
GFA League
BST Galaxy vs Marimoo
Falcons vs Bombada
Samger vs Steve Biko
Junioren Bundesliga Play Offs
Dortmund U19 vs Hertha U19
Kakkonen Group C
JS Hercules vs TP-47
Karnten
SC Landskron vs St. Jakob/Ros
Donau Klagenfurt vs Treibach
Kolmonen
SIF vs Sporting Kristina
Liga Alef - Relegation
Hapoel Bnei Lod vs Hapoel Azor
Tayibe vs Hapoel Beit Shean Mesilot
Liga TDP
Toluca 2 vs Cimarrones de Sonora FC III
Oberliga Bayern Nord
Feucht vs Ammerthal
OBOS Ligaen
Aalesund vs Sogndal
Levanger vs Ranheim
Raufoss vs Moss
Sandnes vs Bryne
Stabaek vs Lyn
Start vs Egersund
Valerenga vs Kongsvinger
Premier League
Noah vs Ararat-Armenia
Enppi vs Future FC
National Bank Egypt vs Al Masry
Premier League - Championship Group
Al Qadsia SC vs Al Arabi SC
Primavera 2 - Play Offs
Cremonese U19 vs Cesena U19
Professional League
Al Taee vs Al Fateh
Reserve League - First stage
CA Claypole Res. vs Sportivo Barracas Res.
Sportivo Italiano Res. vs Ferrocarril Midland Res.
Estudiantes de Buenos Aires Res. vs Chacarita Juniors Res.
Lujan Res. vs Yupanqui Res.
Agropecuario Res. vs CA San Miguel Res.
Deportivo Espanol Res. vs Centro Espanol Res.
Salzburg
Union Henndorf vs UFC Hallein
Stars League
Al Kahraba vs Al-Qassim
Super Ligue
Olympic Niamey vs Douanes Niamey
Superliga - Championship Group
Aarhus vs Silkeborg
Superliga - Relegation Group
Hvidovre IF vs Odense
U21 League
ASO Chlef U21 vs Khenchela U21
MC Alger U21 vs USM Alger U21
Saoura U21 vs Paradou U21
Ben Aknoun U21 vs Biskra U21
Al-Ahli Doha U21 vs Al-Rayyan SC U21
Muaither SC U21 vs Qatar SC Doha U21
Al Gharafa U21 vs Al-Wakrah SC U21
Verbandsliga
TuS Sachsenhausen vs Brandenburger SC Sud 05
Vysshaya Liga
Smorgon vs Isloch
Wien
ASV 13 Wien vs SV Donau
Basketligan - Play Offs
Boras vs Norrkoping
Golden Square Champs
Al Nasr Saudi Arabia vs Al Ittihad Saudi Arabia
Liga Leumit - Play Offs
Elitzur Maccabi Netanya vs Ironi Nahariya
NBL - Play Offs
Usti n. Labem vs Decin
Prva A Liga - Play Offs
Sutjeska vs Buducnost
Serie A2 Women - Gr. A - Play Offs
Valdarno Wom. vs Costa Masnaga Wom.
VTB United League - Play Offs
Unics Kazan vs Lokomotiv Kuban
Zenit Petersburg vs CSKA Moscow
Bordeaux (France), clay
Roberto Bautista-Agut vs Taro Daniel
Daniel Evans vs Harold Mayot
Arthur Fils vs Botic Van De Zandschulp
Bordeaux (France), clay - STB
Eysseric J./Stevens B. vs Cash J./Galloway R.
Oeiras 4 (Portugal), clay - STB
Araujo P./Domingues J. vs Duda F./Kopriva V.
Paris (France), clay
Olivia Gadecki vs Alize Cornet
Parma (Italy), clay
Jule Niemeier vs Zeynep Sonmez
Parma (Italy), clay - STB
Maleckova J./Perrin C. vs Barnett A./Christie F.
Rome (Italy), clay
Stefanos Tsitsipas vs Nicolas Jarry
Tunis (Tunisia), clay - STB
Martos Gornes S./Tsitsipas Pe. vs Lobanov A./Ouakaa A.
Turin 2 (Italy), clay
Marc-Andrea Huesler vs Corentin Moutet
Luca Nardi vs Jeffrey John Wolf
Brandon Nakashima vs Yoshihito Nishioka
Francesco Passaro vs Daniel Elahi Galan
1A
JSC Ouled Adouane vs PO Chlef
JSB Ighram vs RC M`Sila
1B Qualification
ES Tebessa vs Jeunesse Skikda
Championship U21
Barcelona U21 vs CDV Rio Duero Soria U21
Extraliga U22
Blue Volley Ostrava U22 vs VK Ceske Budejovice U22
Friendly International
Poland vs Ukraine
Nations League Women
Brazil Wom. vs South Korea Wom.
Netherlands Wom. vs Turkey Wom.
Bundesliga
Kiel vs Rhein-Neckar
League
Al Arabi Kuwait vs Burgan SC
LMRL Women
Garliava Wom. vs Egle Vilnius Wom.
National 1
MC Oran vs RC Arbaa
Premijer Liga
Izvidac vs Konjuh Zivinic
European Olympic Qualification Tournament Women
Anna Hursey vs Marina Donner
Barbora Balazova vs Kornelija Riliskyte
Liga Pro
Igor Mekhasyuk vs Andrey Shmakov
TT Star Series Men
Francisco Sanchi vs Yannick Vostes