Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
AFC Champions League - Play Offs
Yokohama F. Marinos vs Ulsan HD
AFC Cup - Play Offs
Central Coast Mariners vs Abdish-Ata
Delhi Senior Division
Ajmal FC vs Hindustan FC
Division 2
Da Nang II vs Bac Ninh
FFA Cup Qualifying
Northbridge vs Sutherland Sharks
Austral vs Dulwich Hill
FC Phoenix vs Lindfield FC NSW
Rockdale Ilinden vs Hakoah Sydney
South Melbourne vs Eastern Lions
Bundoora Utd vs Bayside Argonauts FC
SD Raiders vs Marconi Stallions
APIA Tigers vs Berkeley Vale
Western Eagles vs Hoppers Crossing SC
FNL
SKA Khabarovsk vs Rodina Moscow
League 2
Turan Turkistan U21 vs Taraz Karatau U21
Liga 1 Women - Championship Group
Politehnica Timisoara Wom. vs Csikszereda M. Ciuc Wom.
NPL Queensland
Sunshine Coast Wanderers vs Queensland Lions
R League A Division
Champion Maker Club Ajmer vs Zinc Football Academy
Regional Cup
FC Cherepovets vs Pskov 747
Super League
Migori Youth vs Mara Sugar
U19 League
Jihlava U19 vs Sparta Prague U19
YBC Levain Cup
Blaublitz vs Shonan Bellmare
Kumamoto vs Sagan Tosu
Kusatsu vs Kashiwa Reysol
Nagano vs Kyoto
Nara Club vs Sanfrecce Hiroshima
Okayama vs Yokohama FC
Ryukyu vs Gamba Osaka
Toyama vs Shimizu S-Pulse
Gainare Tottori vs Urawa Reds
Asia Champions League - Qualification - Second stage
NS Matrix vs Hong Kong Eastern
KBL - Play Offs
LG Sakers vs Suwon KT
MPBL
Bataan Risers vs Valenzuela Classic
NBL1 South
Frankston vs Dandenong
NC U23
TP Ho Chi Minh U23 vs Hau Giang U23
Philippine Cup
NorthPort vs Terrafirma Dyip
Student league
Xi an Jiaotong Univ. vs Northwest Normal Univ. Wom.
Inner Mongolia Normal Univ. Wom. vs North Univ. of China
Superleague - Play Offs
Kavkasia vs TSU
The Asian Tournament
Macau Black Bears vs Taiwan Mustangs
Madrid (Spain), clay
Jaume Munar vs Nuno Borges
Aleksandar Vukic vs Taro Daniel
Roman Safiullin vs Thiago Seyboth Wild
Lauren Davis vs Mayar Sherif
Sloane Stephens vs Martina Trevisan
Lin Zhu vs Victoria Jimenez Kasintseva
Jessica Bouzas Maneiro vs Paula Badosa
Sara Sorribes Tormo vs Bernarda Pera
Ostrava (Czech Republic), clay
Daniel Rincon vs Timofey Skatov
Jakub Nicod vs Zdenek Kolar
Rome (Italy), clay
Billy Harris vs Jozef Kovalik
Rome (Italy), clay - STB
Margaroli L./Vega Hernandez D. vs Balestrieri A./Brancaccio R.
Shenzhen 3 (China), hard
Rio Noguchi vs Alex Bolt
Remy Bertola vs Yuta Shimizu
Arthur Fery vs Ricardas Berankis
WCH IA Women
Hungary Wom. vs Norway Wom.
WCH IIA
Australia vs Israel
Liga Pro
Payp-pro vs Tornado-pro
National Champs Women
Yunnan Wom. vs Hebei Wom.
NCAA
CSB Blazers vs Arellano Chiefs
Vyshaya Liga A
Kaisar Kyzylorda vs Mangistau
1st League - Play Offs
SK Hawks vs Hanam
Superleague Women
Metalurg Avtokomanda Wom. vs Shampion Wom.
CPBL - First stage
Uni Lions vs Wei Chuan Dragons
KBO
Doosan Bears vs NC Dinos
KT Wiz Suwon vs Hanwha Eagles
Kiwoom Heroes vs KIA Tigers
Lotte Giants vs SSG Landers
Samsung Lions vs LG Twins
NPB
Yokohama BayStars vs Hanshin Tigers
Chiba Lotte Marines vs Fukuoka S. Hawks
Orix Buffaloes vs Seibu Lions
Yomiuri Giants vs Chunichi Dragons
Michal Zahradka vs Jiri Ruzicka
Jiri Plachy vs Josef Belovsky
Ivan Bukhtiiarov vs Victor Rakhmanovsky
Setka Cup
Ihor Emets vs Kostiantyn Klymenko
TT Cup
Jaroslav Sprongl vs Martin Plihal