Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
LaLiga
Cadiz CF vs Mallorca
Ligue 1
Metz vs Lille
Serie A
Inter vs Torino
2. Bundesliga
Magdeburg vs VfL Osnabruck
Nurnberg vs Karlsruher SC
Wehen vs Greuther Furth
LaLiga2
Gijon vs Villarreal B
3. Liga
RW Essen vs Ingolstadt
Premier League
Akhmat Grozny vs Pari NN
Superettan
Helsingborg vs Ostersund
1. Liga
FK Smiltene vs Tukums 2000 2
Ogre United vs Leevon PPK
1st Division - Relegation Group
Helsingor vs Koge
2. Bundesliga Women
Andernach Wom. vs Hoffenheim II Wom.
Meppen Wom. vs Gutersloh Wom.
Potsdam Wom. vs Wolfsburg II Wom.
2. Lig Red Group
Duzcespor vs Aksaray Bld.
Fethiyespor vs Etimesgut
Inegolspor vs Arnavutkoy Bl.
Menemenspor vs Belediye Derince
Sariyer vs Iskenderunspor
Soma Spor vs Amedspor
2. Lig White Group
Karacabey Bld. vs Altinordu
Trabzon FK vs Serik Bld.
Yeni Mersin Idmanyurdu vs Beyoglu Yeni Carsi
Afyonspor vs Bucaspor 1928
3rd Division - Championship Group
Avarta vs VSK Aarhus
A Lyga
Banga vs Siauliai FA
Allsvenskan
Malmo FF vs AIK
Varnamo vs Halmstad
Bundesliga Women
Altach/Vorderland Wom. vs First Vienna Wom.
Division 1
Arka Gdynia vs R. Rzeszow
Division 1 Women
Viking Wom. vs Tromso Wom.
Division 2 - Group 1
Kvik Halden vs V. Haugesund
Division 2 - Group 2
Tromsdalen vs Alta
Division 2 Women
Lens Wom. vs Le Mans Wom.
Ekstraklasa
Radomiak Radom vs Zaglebie
III Liga - Group III
Gornik Zabrze II vs Pawlowice
Junioren Bundesliga South
Mainz U19 vs Karlsruher SC U19
Sandhausen U19 vs Nurnberg U19
Junioren Bundesliga West
Leverkusen U19 vs Arminia Bielefeld U19
Jupiler Pro League - Championship Group
Genk vs Club Brugge KV
Liga 1 - Relegation Group
Otelul vs FC Hermannstadt
Meistriliiga
Tammeka vs Levadia
Oberliga Bremen
Hemelingen vs Oberneuland
Oberliga Hamburg
Alsterbruder vs Wandsbeker Concordia
Optibet Virsliga
BFC Daugavpils vs FK Leipaja
Persha Liga - Promotion Group
FSC Mariupol vs Epitsentr
Persha Liga - Relegation Group
Nyva Ternopil vs Hirnyk-Sport
Pershaya Liga
Zhodino 2 vs BumProm Gomel
Gabala vs Kapaz
Zhetysu Taldykorgan vs Aktobe
Hang Yuen vs Taiwan Shihu
Taipower vs Taiwan Steel
Pyunik Yerevan vs Urartu
Premier League 2
Blackburn U21 vs Sunderland U21
Liverpool U21 vs Arsenal U21
Premiership - Championship Group
St. Mirren vs Rangers
Premijer Liga BiH
Siroki Brijeg vs Borac Banja Luka
Primavera 1
Cagliari U19 vs Lecce U19
Regionalliga Nordost
Berliner AK 07 vs Greifswald
Viktoria Berlin vs Hertha Berlin II
Zwickau vs Jena
Regionalliga Sudwest
Aalen vs FSV Frankfurt
Scottish Cup Women
Spartans Wom. vs Hearts Wom.
Spain Youth League
Ranero U19 vs Villarreal U19
Super Lig Women
.1207 Antalyaspor Wom. vs Galatasaray Wom.
Superliga - Relegation Group
Odense vs Hvidovre IF
Viborg vs Randers
Tercera RFEF - Group 12
CD Marino vs Villa Santa Brigida
Tercera RFEF - Group 7
Villanueva vs Colonia M.
Thai League 1
Chiangrai Utd vs Ratchaburi
Trat FC vs Police Tero
Lamphun Warrior vs Khonkaen Utd.
Uganda Cup
BUL vs NEC FC
Women’s Super League
Everton Wom. vs Arsenal Wom.
Ykkosliiga
PK-35 vs KTP
A1 Women - Play Offs
Olympiacos Wom. vs Panathinaikos Wom.
ACB
Real Madrid vs Obradoiro CAB
Basketligaen - Losers stage
Bears Academy vs Holbaek-Stenhus
LFB Women - Play Offs
Uniao Sportiva Wom. vs Benfica Wom.
Liga 1
CS Politehnica Iasi vs CS Universitar Ploiesti
CSO Voluntari 2 vs Csm Targu Jiu 2
Liga Leumit - Play Offs
Elitzur Shomron vs Elitzur Maccabi Netanya
Maccabi Raanana vs Ironi Nahariya
Liga Nova KBM
KK Krka Novo mesto vs Helios Domzale
NBL
JKL Dolphins vs Ndejje Angels
Philippine Cup
San Miguel Beermen vs NLEX Road Warriors
SBL - Play Offs
Bank of Taiwan vs Yulon Luxgen Dinos
Super League - 5th-8th places
Irkutsk vs Novosibirsk
Superleague - Play Offs
TSU vs Kavkasia
VTB United League - Play Offs
Parma Perm vs Lokomotiv Kuban
WBBL Women
BA London Lions Wom. vs Caledonia Gladiators Wom.
Madrid (Spain), clay
Andrey Rublev vs Alejandro Davidovich Fokina
Yulia Putintseva vs Caroline Dolehide
Anastasia Pavlyuchenkova vs Daria Kasatkina
WCH IA
South Korea vs Slovenia
African Club Championship Women
Nigeria Customs Wom. vs Mayo Kane Evolution Wom.
A-League Women
Vinh Long Wom. vs Kinh Bac Wom.
Eredivisie Women - Play Offs
Sneek Wom. vs VV Utrecht Wom.
National Champs Women
Shandong Wom. vs Jiangsu ECE Wom.
Fujian Wom. vs Yunnan Wom.
Proliga
Jakarta Lavani vs Palembang BS
Superleague - Play Out
Orenburg vs Nizhnevartovsk
Champions League Women - Play Offs
Bietigheim Wom. vs Odense Wom.
Superliga Women
Konyaalti Wom. vs Izmir BSB Wom.