Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Club Friendly
Skeid vs Kjelsas
Arendal vs Mandalskameratene
2nd Division
Aarhus Fremad vs Skive
Esbjerg vs Roskilde
3rd Division
Vejgaard vs Vanlose
SfB-Oure vs VSK Aarhus
Young Boys FD vs BK Frem
Campionato Primavera 4
Trento U19 vs Pontedera U19
Central Youth League
Wisla U19 vs Legia U19
Elite One - Championship Group
Stade Renard vs Canon Yaounde
Gazelle vs Victoria United
Elite One - Relegation Group
Fauve Azur Elite vs Fortuna Mfou
Elite Two - Relegation Group
Isohsa vs Renaissance
Foncha vs FC Rangers of Bafut
First Division
Lushnja vs Vora
Higher League
Woldia SC vs Ethio Electric
Liga 1
Persib Bandung vs FC Bhayangkara
Persik Kediri vs Persikabo 1973
Liga Alef South
Maccabi Shaarayim FC vs Holon Yermiyahu
Premier League
Defence Force vs Welayta Dicha
Maroons vs Express
Premier Soccer League
Arenel Movers vs Herentals
Serie D - Group B
Desenzano vs Villa Valle
Legnano vs Brusaporto
Serie D - Group C
Montebelluna vs Castegnato
Bassano vs Montecchio Maggiore
Serie D - Group D
Aglianese Calcio vs AC Carpi
San Donnino vs Pistoiese
Forli vs Lentigione
Mezzolara vs Ravenna
Prato vs Sangiuliano City
SCD Progresso vs Corticella
Serie D - Group E
Follonica Gavorrano vs Figline
Serie D - Group F
United Riccione vs Termoli
Vastogirardi vs Matese
Sambenedettese vs Calcio Chieti
Serie D - Group G
Cavese vs Budoni
Cynthialbalonga vs Ischia
Romana vs Nocerina
Latte Dolce vs Gladiator
Serie D - Group H
Barletta vs Fidelis Andria
Serie D - Group I
Portici 1906 vs S. Agata
Reggio Calabria vs Akragas
Series Group 1
Sundby vs Allerod
Series Group 3
B 1909 vs OKS
NBL1 West
Beeliar Boodjar vs Mandurah Magic
Joondalup Wolves vs Perth Redbacks
Kalamunda Eastern Suns vs Perry Lakes Hawks
Rockingham Flames vs South West Slammers
Warwick Senators vs East Perth Eagles
Willetton Tigers vs Lakeside Lightning
Girona (Spain), clay
Alejandro Moro Canas vs Joao Sousa
Girona (Spain), clay - STB
Rincon D./Roca Batalla O. vs Cabral F./Patten H.
Naples 3 (Italy), clay
Matteo Martineau vs Franco Agamenone
Francesco Maestrelli vs Pierre-Hugues Herbert
Naples 3 (Italy), clay - STB
Hidalgo D./Rodriguez C. vs Guinard M./Jacq G.
KHL - Play Offs
Magnitogorsk vs Spartak Moscow
WCH IIIB Women
Israel Wom. vs Singapore Wom.
Liga Pro
Damir Bedretdinov vs Alexander Kolmin
Dmitry Kutenkov vs Evgeny Kalashnikov
Josef Palecek vs Jindrich Vrba
Setka Cup
Volodymyr Korobko vs Rostyslav Fedyna
Evgeniy Khurtak vs Valentyn Chumak
Maksym Mrykh vs Evgeniy Gudimenko
Frantisek Schmidtmayer vs Ondrej Mezera
Serhii Solomko vs Dmytro Zaporozhets
TT Cup
Karol Guzy vs Franciszek Jastrzebowski
Martin Juhasz vs Ondrej Knazik
Stepan Koci vs Daniel Vojna